Меню

У Криму художнику Богдану Зізі додали нові «терористичні» обвинувачення

24 Листопада 2022
У Криму художнику Богдану Зізі додали нові «терористичні» обвинувачення

В анексованому Криму художнику та активісту Богдану Зізі додали до обвинувачення в тероризмі дві нові статті, передають Крим.Реалії з посиланням на представництво президента України в Автономній Республіці Крим.

За даними відомства, наразі Зізі інкримінують 4 статті КК РФ, три з них за тероризм: ст. 205 ч.1 (вчинення терористичного акту), 205 ч.1 (загроза вчинення теракту), 205.2 ч.2 (заклик до тероризму), 214 ч.2 (вандалізм із політичних мотивів).

– Сьогодні день народження Богдана Зізи. Своє 28-річчя він зустрічає за ґратами, у незаконному ув’язненні. Іронічно, що саме до дня народження окупаційна адміністрація доповнила його справу ще двома статтями про тероризм. Росія абсурдно звинувачує в тероризмі того, хто висловився за мир, а сама в цей момент робить масований ракетний удар по території всієї України – залишає людей без світла, води, зв’язку, забирає безневинні життя. Хто тут терорист?, – мовиться у повідомленні українського відомства.

У представництві президента України в АРК додали, що до нового року, ймовірно, зв’язок із Богданом Зізою може бути втрачено, оскільки його перемістять із Сімферополя до Ростова.