Меню

Російські силовики п’ять годин утримували кримських татар у наручниках

14 Вересня 2023
Російські силовики п’ять годин утримували кримських татар у наручниках

Російські силовики у Криму близько п’яти годину наручниках  утримували шістьох кримських татар, заарештованих у справі «п’ятої Бахчисарайської групи». Про це повідомляють Крим.Реалії.

За словами адвоката Едема Семедляєва, затримані сиділи на стільцях у коридорі, руки за спиною були закуті в наручники, очі заплющені, голова притиснута до колін.

«Вони мене не бачили. Я голосно привітався, вони відповіли, але очі не розплющили. Я зрозумів, що їм у грубій формі наказали перебувати в такому положенні, щоб вони нікуди не дивилися, не спілкувалися між собою, а їхні руки були позаду», – додав адвокат.

Слідчий Віталій Власов обґрунтував такі заходи тим, що у їхній будівлі була спроба суїциду, а місце, куди мають розмістити затриманих, нібито зачинене.

24 серпня в Бахчисараї та Бахчисарайському районі Криму російські силовики провели обшуки в будинках Руслана Асанова, Сейдамета Мустафаєва, Ремзі Німетулаєва, Абдулмеджита Сейтумерова, Аметхана Умерова та Ельдара Якубова, після чого вони були доставлені в будівлю ФСБ РФ у Сімферополі. 25 серпня російський суд відправив затриманих на два місяці в СІЗО.