Меню

Настрої кримчан кардинально змінилися завдяки ЗСУ — Чубаров

30 Листопада 2023
Настрої кримчан кардинально змінилися завдяки ЗСУ — Чубаров

У Криму настрої населення кардинально відмінні від тих, які були на початку окупації Росією. Влучна робота ЗСУ по військових об’єктах військових РФ, яка розпочалася влітку 2022 року, укріплює віру кримчан, що Україна обов’язково звільнить півострів.

Про це заявив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров у коментарі Укрінформу, передає Суспільне.

“Після серпня 2022 року настрої кримчан змінилися кардинально. До того була тільки риторика і ця риторика теж їм допомагала. А коли почалися серйозні влучання у військові об’єкти росіян, ці активні дії стали потужним фактором надання впевненості людям, які нас очікують”, — сказав він.

Він також зазначив, що сотні тисяч людей, які залишаються відданими Україні, очікують звільнення Криму від окупантів. Зокрема, вони кожний день “виловлюють інформацію, яка б їм надавала впевненості в цьому”, і ЗСУ укріплюють їхню віру.

Але, за словами Чубарова, є така група людей, які підтримують РФ та повномасташбне вторгнення в Україну. До них додався майже мільйон нових людей, які незаконно приїхали і поселилися в Криму.

“Звичайно у них настрої протилежні. Частина цих людей вже збирається покинути Крим, але поки панічної втечі серед них немає”, — зауважив голова Меджлісу.

Також позитивним фактором є те, що завдяки останнім подіям абсолютно впав попит на нерухомість у Криму. Це також говорить про те, що росіяни вже не їдуть масово до Криму.