Меню

Гуманітарна допомога від Меджлісу надійшла до турецького AFAD

27 Лютого 2023
Гуманітарна допомога від Меджлісу надійшла до турецького AFAD

6 лютого 2023 року південну та центральну частини території Туреччини вразила серія потужних землетрусів, що призвели до масштабних руйнувань та людських жертв.

Саме тому Меджліс кримськотатарського народу виступив з ініціативою проведення всеукраїнської акції «Добрий сусід — найближча родина» з надання гуманітарної допомоги громадянам Туреччини, які постраждали від наслідків руйнівних землетрусів. 

– Зібрані в рамках цієї ініціативи предмети першої необхідності такі як ковдри, дитяче харчування, одяг, намети та печі, Меджліс доставив до спортивного залу муніципалітету Пендік в Курткой. Матеріали допомоги, які будуть доставлені до Президентства з ліквідації наслідків стихійних лих і надзвичайних ситуацій (AFAD), будуть на шляху до зони землетрусу,  – передає Агентство новин Криму

У доставці зібраної допомоги взяли участь лідер кримськотатарського народу, народний депутат України Мустафа Джемілєв, секретар Консультативної ради з питань взаємодії України з арабськими та мусульманськими державами Снавер Сейтхаліл та президент Фонду національного добробуту Криму Ленур Мамбетов.

– Рік тому Росія здійснила великий напад. Туреччина завжди була з нами з початку війни. Без підтримки Туреччини Україна була б у дуже складній ситуації, особливо в перші дні. Український народ ніколи не забуде цього. Тепер, коли таке лихо спіткало Туреччину, кожен віддає свій моральний борг, роблячи все можливе. Ми завжди будемо з Туреччиною. Ми зробимо все можливе, – зазначив лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв.