Меню

Зустріч Мустафи Джемілєва з Віталієм Кличко

16 Вересня 2011
Зустріч Мустафи Джемілєва з Віталієм Кличко

16 вересня 2011 року в Ялті відбулася зустріч Голови Меджлісу кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва та його першого заступника Рефата Чубарова з лідером політичної партії «УДАР» Віталієм Кличко.

У зустрічі також взяли участь заступник голови партії «Удар» Віталій Ковальчук, а також керівник відділу зовнішніх зв’язків Меджлісу Алі Хамзін, член Меджлісу Заур Смирнов і член Ялтинського регіонального меджлісу Усеін Чапух.

У ході дружньої бесіди Мустафа Джемілєв і Віталій Кличко обмінялися думками про суспільно-політичну ситуацію в Україні та перспективи взаємодії національно-демократичних сил України з метою розв’язання найбільш актуальних проблем розвитку суспільства.

Учасники зустрічі із задоволенням відзначили повний збіг позицій сторін щодо всіх принципових питань, що визначає можливості розвитку України як незалежної демократичної держави і посідання нею гідного місця в об’єднаній родині європейських народів.

«Кримськотатарський народ і його національний рух мають славну історію, яка підтверджує прихильність до демократії, справедливості та поваги до цінностей інших народів. Звідси наші симпатії і наше бажання спільної співпраці у всіх сферах, що сприяють становленню демократії в Україні », – заявив лідер політичної партії «УДАР» Віталій Кличко.

«Ми вітаємо послідовність дій політичної партії «УДАР», спрямованих на повну інтеграцію України в Європейський Союз, що, на наше переконання, дозволить домогтися відновлення прав кримськотатарського народу. Відповідно, Меджліс кримськотатарського народу, спираючись на рішення Курултаю кримськотатарського народу, готовий сприяти реалізації в Криму різних пропозицій з боку політичної партії «УДАР» за умови, що вони максимально будуть враховувати і інтереси кримськотатарського народу », – зазначив Голова Меджлісу Мустафа Джемілєв.

На завершення зустрічі її учасники домовилися про встановлення постійних консультацій і тісної взаємодії між Меджлісом кримськотатарського народу і політичною партією «УДАР» з усіх питань, що становлять взаємний інтерес.