Меню

Зустріч глави Меджлісу Мустафи Джемілєва з послом Турецької Республіки в Литві Акіном Алганом

27 Червня 2013
Зустріч глави Меджлісу Мустафи Джемілєва з послом Турецької Республіки в Литві Акіном Алганом

У рамках робочого візиту делегації Меджлісу кримськотатарського народу до Литовської Республіки і у відповідь на запрошення Посла Республіки Туреччина в Литві Акіна Алгана, глава делегації, голова Меджлісу Мустафа Джемілєв і члени делегації Рефат Чубаров, Алі Хамзін, Аслан Омер Киримли, а також Голова Ради громад литовських татар, представник Меджлісу в Литві Адас Якубаускас відвідали 26 червня 2013 року Посольство Республіки Туреччина в Литовській Республіці.

У ході зустрічі в Посольстві були обговорені питання, пов’язані з положенням кримськотатарського народу та ходом підготовки Міжнародного форуму з питання відновлення прав кримськотатарського народу на своїй Батьківщині, забезпечення його безпеки і гарантій розвитку в Україні.

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Туреччина познайомив своїх гостей також з рядом гуманітарних проектів, що реалізуються в Литві за сприяння уряду Туреччини у сфері відродження та збереження культури, історії та мови татар Литви.

Дружня бесіда та обмін думками були продовжені в ході вечері, даної Послом Туреччини в Литовській Республіці Акіном Алганом на честь Голови Меджлісу кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва та членів делегації