Меню

Зустріч членів Меджлісу Алі Хамзіна й Заїра Смедляєва з радником з питань політики посольства Чеської Республіки в Україні Любошом Весели.

17 Березня 2011
Зустріч членів Меджлісу Алі Хамзіна й Заїра Смедляєва з радником з питань політики посольства Чеської Республіки в Україні Любошом Весели.

17 березня 2011 року в офісі Меджлісу відбулася зустріч членів Меджлісу Алі Хамзіна й Заїра Смедляєва з радником з  питань політики посольства Чеської Республіки в Україні Любошом Весели.

У ході бесіди обговорювалися питання сучасного положення кримськотатарського народу. Чеському гостю також була надана інформація про початковий процес вирішення за участю Меджлісу питань, пов’язаних із землею. Окремо було обговорено інформацію про підготовку Міжнародного Форуму з відновлення прав кримськотатарського народу на своїй Батьківщині, забезпечення його безпеки й гарантій розвитку в Україні.

 Сторони з розумінням віднеслись до питання про необхідність проведення круглого столу напередодні Міжнародного Форуму в Україні, де планується участь широкого кола акредитованих в Україні дипмісій іноземних держав та міжнародних організацій. Особливо було відзначено, що безпосередньо перед самим Форумом круглий стіл стане попередньою можливістю обговорення широкого кола думок і питань, що стосуються його проведення й концепції.

У цей же день учасники зустрічі відвідали місце будівництва Соборної мечеті в Сімферополі на вул. Ялтинській, 22, де радник з питань політики посольства Чеської Республіки в Україні зробив запис у книзі відгуків і сфотографувався на пам’ять.