Меню

Заява щодо кандидатури Рустема Умєрова на посаду міністра оборони України

05 Вересня 2023
Заява щодо кандидатури Рустема Умєрова на посаду міністра оборони України

Заява

Президії Меджлісу кримськотатарського народу

щодо кандидатури Рустема Умєрова на посаду

міністра оборони України

Відповідно до статті 106 Конституції України Президент України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ подав  до Верховної Ради України кандидатуру Рустема УМЄРОВА на призначення міністром оборони України.

Рустем УМЄРОВ один із представників корінного кримськотатарського народу, батьківщина якого Крим з лютого 2014 року перебуває під російською окупацією. Він народився у місцях депортації кримськотатарського народу, проте виріс у рідному Криму, здобув вищу освіту  та вступив у професійну діяльність в умовах незалежної Української держави.

Усі етапи та успішні результати професійної та політичної діяльності Рустема УМЄРОВА, його людські якості та принципи, що їм поділяються, дозволяють нам висловити підтримку пропозиції Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО та закликати народних депутатів України ухвалити рішення щодо призначення Рустема УМЄРОВА міністром оборони України.

Меджліс кримськотатарського народу вживатиме і надалі всіх заходів, спрямованих на консолідацію українського суспільства та об’єднання міжнародного співтовариства з метою відсічі російської агресії та відновлення територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів.

Меджліс кримськотатарського народу висловлює особливу вдячність Збройним силам України, іншим формуванням Сил оборони України за мужність і героїзм у захисті територіальної цілісності Української держави.

Слава Україні!

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров

м. Київ, 05 вересня  2023 року