Меню

Виставку архітектурних проектів Буюк Джума-Джамі відвідав Голова Меджлісу Мустафа Джемілєв

13 Вересня 2011
Виставку архітектурних проектів Буюк Джума-Джамі відвідав Голова Меджлісу Мустафа Джемілєв

Діючу виставку, де представлені проекти архітектурних ескізів для будівництва Буюк Джума-Джамі (Соборна мечеть) у м. Сімферополі відвідав Голова Меджлісу кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв.

До уваги громадськості представлено 14 ескізів проекту Джума-Джамі, у виконані 11 архітекторами-проектувальниками з Криму, Казахстану та Туреччини. Проекти ескізів представлені в різних стилях – «Османський», «Іранський», сучасні будівлі з елементами середньоазіатського стилю.

Глава Меджлісу разом з керівником відділу зовнішніх зв’язків Меджлісу Алі Хамзіним, керівником Секретаріату Меджлісу Заїром Смедляєвим та гостями з Туреччини, які прибули до Криму з культурним візитом на чолі з головою Кримськотатарського товариства культури і взаємодопомоги в м. Бурса (Туреччина) Аднаном Сюєном, з великим інтересом вивчили експозицію, яка буде відкрита з 12 по 19 вересня в республіканській бібілотеці ім. І. Франка.

Кожен, хто відвідав експозицію, має можливість висловити свої враження, побажання і рекомендації, а також проголосувати за проект, що сподобався, за допомогою анкет, які можна отримати на місці роботи виставки.

Виставка відкрита з 10 до 17.00 год, вхід вільний.