Меню

Відомий політик Австралії упевнений в необхідності формування діалогу української влади і кримських татар

12 Жовтня 2011
Відомий політик Австралії упевнений в необхідності формування діалогу української влади і кримських татар

У кулуарах роботи XV Міжнародної конференції «Форум 2000» 11 жовтня 2011 року глава Меджлісу Мустафа Джемілєв зустрівся з міністром закордонних справ Австралії (1988 -1996рр) Гаретом Евансом і обговорив процес підготовки Міжнародного форуму з питань відновлення прав кримськотатарського народу на своїй Батьківщині, забезпечення його безпеки і гарантій розвитку в Україні.

Президент міжнародної групи щодо запобігання кризам, фахівець у галузі міжнародних відносин Г. Еванс, обговорюючи теперішнє становище кримських татар і концепцію Форуму в бесіді з головою Меджлісу Джемілєвим, підкреслив, що дуже важливо створити такий Форум, де відбудеться концептуальний діалог української влади і керівництва кримськотатарського народу за активної участі провідних міжнародних організацій та інститутів.

На зустрічі також були присутні помічники глави Меджлісу кримськотатарського народу Рустем Умєров та Лілія Муслімова.

У цей же день глава Меджлісу М. Джемілєв дав інтерв’ю чеському журналу «Tyden», відповівши на широке коло питань, що стосуються положення кримськотатарського народу в Україні і Криму, а також процесу повернення співвітчизників на свою батьківщину.