Меню

В рамках робочого візиту в Крим глава політичної ради партії «Наша Україна» Валентин Наливайченко відвідав офіс Меджлісу

24 Березня 2011
В рамках робочого візиту в Крим глава політичної ради партії «Наша Україна» Валентин Наливайченко відвідав офіс Меджлісу

24 березня 2011 року в рамках робочого візиту в Крим глава політичної ради партії «Наша Україна» Валентин Наливайченко відвідав офіс Меджлісу, де зустрівся з Головою Меджлісу кримськотатарського народу  Мустафою Джемілєвим.

У ході бесіди сторони обмінялися думками щодо суспільно-політичної ситуації в Україні, приділивши особливу увагу питанням взаємодії між владою й кримськими татарами в Криму. Крім того, Мустафа Джемілєв ознайомив Валентина Наливайченка з широким колом питань, що мають безпосереднє відношення до відновлення прав кримськотатарського народу, включаючи питання наділення землею й необхідність проведення Міжнародного форуму з питань відновлення прав кримськотатарського народу на своїй Батьківщині, забезпечення його безпеки й гарантій розвитку в Україні.

Аналізуючи поточну ситуацію, Валентин Наливайчено, продовжуючи діалог, категорично засудив одне з недавно ухвалених рішень діючої влади, яке безпосередньо стосується відновлення історичної справедливості й подальшої долі кримськотатарського народу. Так, за словами екс-глави Служби безпеки України, скасування в ДУ Служби безпеки України в Криму спеціального слідчого підрозділу, який відповідно до рішень екс-президента України Віктора Ющенко було створено в 2009 року з метою розслідування злочинів проти кримських татар у роки депортації 1944 року, є проявом двоїстої політики України відносно кримських татар як корінного народу Криму, так  і громадян української держави.

Він також завірив главу Меджлісу, що партія «Наша Україна» в українському парламенті буде підтримувати Меджліс кримськотатарського народу своїми  позитивними рішеннями, що стосуються проблем кримських татар у  соціальних  і освітніх сферах.

Глава політради партії «Наша Україна» підтвердив свою участь у меморіальних заходах, присвячених пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу (67-а річниця депортації), зокрема, у  жалобному мітингу, який пройде  18 травня 2011 р. у м. Акъмесджит (Сімферополь).  

На завершення зустрічі Валентин Наливайченко зробив пам’ятний запис в «Книзі почесних гостей  Меджлісу кримськотатарського народу» і  висловив бажання продовжити подальший діалог із главою Меджлісу кримськотатарського народу Мустафою Джемілєвим.