Меню

«Учитель року – 2012»

24 Лютого 2012
«Учитель року – 2012»

В лютому місяці традиційно і відповідно наказам Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим проходить конкурс «Учитель року» за всіма номінаціями. Вчителі, що перемогли у своїх регіонах, надсилають на суд журі свої методичні матеріали, куди входять: розробки уроків та позашкільних заходів, опис свого досвіду, публікації.

 Цього року з 11 регіонів були представлені переможці зі своїми матеріалами. 16 лютого 2012 року в КРІППО були запрошені члени журі, конкурсанти для проведення відбіркового туру. З 11 претендентів на конкурс за положенням повинні пройти 6. Цього року в проведенні відбіркового туру відбулися зміни. Номінантам було запропоновано відповісти письмово на запитання з психології, педагогіки, методики предмета – всього 10 питань. Крім того, вчителі пройшли тестування на визначення загального кругозору. Письмові відповіді на питання і тестування зайняли дві години, що дало можливість журі проглянути та оцінити папки конкурсантів.

В результаті відбіркового туру були оголошені результати, що складаються з суми балів: письмова робота, тестування, папка.

 З 11 претендентів пройшли 6:

  – Мустафаєва Ельзара Бахтієрівна – Войковська ОШ Первомайського району;

– Сеітаблаєва Лемара Талятівна – гімназія № 1 м. Сімферополь;

– Сейманова Ніяра Абібуллаївна – Чистенський УВК Сімферопольського району;

– Тинчирова Майре Ресімівна – Майська ОШ Джанкойського району;

– Тейфук Ельвіна Анафіївна – ЗОШ № 2 м. Саки;

– Ісмаїлова Ленара Аблатіфівна – Климівська ОШ Красногвардійського району.

21-22 лютого 6 номінантов і 5 членів журі під керівництвом завідуючої сектором освіти кримськотатарською мовою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим Сулейманової Зареми Сейярівни виїхали в Войковську ОШ Ленінського району, де і відбувся Всеукраїнський конкурс «Учитель року 2012» в номінації «Кримськотатарська мова».

 Гостей зустрічали колектив вчителів та учнів школи на чолі з директором Сейдаметовою Зейнеп Серверівною.

Конкурс пройшов на високому рівні – цьому сприяла гостинна обстановка і підтримка з боку членів Меджлісу кримськотатарського народу, депутатів Верховної Ради АРК Рефата Чубарова, Сафуре Каджаметової, які забезпечили конкурс всіма засобами масової інформації. Сафуре оджа Каджаметова, враховуючи, що найдорожче для вчителя – книги: кожному номінанту і члену журі передала пакети зі словниками, навчальною, навчально-методичною літературою. Для організаторів заходу – в шкільну бібліотеку передані підручники, художня література.

 В результаті конкурсу журі оголосило переможців:

 1 місце – Тінчірова Майре Ресімівна – Майська ОШ Джанкойського району;

 2 місце – Тейфук Ельвіна Анафіївна – ЗОШ № 2 м. Саки;

3 місце – Мустафаєва Ельзара Бахтіїрівна – Войковська ОШ Первомайського району. 

Журі конкурсу порадувало те, що учасники – молоді і обдаровані вчителі. “За такими вчителями майбутнє дітей і кримськотатарської мови. Талановиті, творчі вчителі зможуть навчити, прищепити і зберегти рідну мову”, – зазначили члени журі.