Меню

Участь Голови Меджлісу Мустафи Джемілєва у святкуванні дня народження Тараса Шевченка

09 Березня 2012
Участь Голови Меджлісу Мустафи Джемілєва у святкуванні дня народження Тараса Шевченка

9 березня 2012 року виповнюється 198 років від дня народження українського національного генія, поета, художника Тараса Шевченка.

Тисячі громадян прийшли вклонитися пам’яті національного символу на могилу Кобзаря, в тому числі і Президент України Віктор Янукович.

На запрошення Адміністрації Президента України Віктора Януковича Голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України Мустафа Джемілєв також взяв участь в урочистих заходах і поклав корзину з квітами “Від Меджлісу кримськотатарського народу” на могилу Тараса Григоровича Шевченка, що на Тарасовій горі в Каневі Черкаської області.

Президент України Віктор Янукович, вітаючи всіх, хто прибув для покладання квітів на могилу Тараса Григоровича, подякував Мустафі Джемілєву за його участь у пам’ятному заході.

В рамках святкування, у Музеї Тараса Шевченка в Каневі, Президент України вручив дипломи лауреатам Шевченківської премії за 2012 рік.

У заходах святкування Шевченківського дня та покладанні квітів до могили Кобзаря взяв участь і Голова земляцтва кримських татар в Києві Аслан Умеров.

(Фото з офіційного сайту Президента України та прес-служби Меджлісу)