Меню

У Єгипті пройде екстремальний заплив у пам’ять про жертв Геноциду кримськотатарського народу

14 Травня 2013
У Єгипті пройде екстремальний заплив у пам’ять про жертв Геноциду кримськотатарського народу

18 травня 2013 року в Єгипті стартує нечуваний екстремальний заплив на 100 км. через Червоне море від узбережжя природного заповідника Рас-Мохаммед до узбережжя міста Хургада.

Заплив приурочений пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу – 69-й річниці з дня депортації кримських татар зі своєю історичної Батьківщини – Криму і в пам’ять про всіх загиблих від злочинного комуністичного радянського режиму.

Про це 14 травня 2013 року повідомив голова відділу зовнішніх зв’язків Меджлісу на засіданні Організаційного комітету з підготовки та проведення меморіальних заходів, присвячених пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу (69-я річниця депортації).

“Заплив буде проходити у супроводі яхти, – продовжив Хамзін. Учасники запливу 4 плавця:. Плавець-марафонець, рекордсмен книги рекордів України, колишній дисидент і політв’язень Олег Софяник, колишній політв’язень з Москви Шаміль Алімурадов, борець за національне визволення Естонії Імре Аракас, плавець-марафонець з Черкас Анатолій Вялець”.

Маршрут протяжністю в 100 км планується подолати за 4-5 днів.

За словами організаторів та учасників заходу, запланованим запливом його учасники хочуть віддати данину пам’яті загиблих і закликати тих, хто зараз живий, не допустити повторення подібних жахливих трагедій у майбутньому. “Наша мета показати наскільки небезпечна диявольська ідеологія комунізму, особливо це необхідно зробити зараз, коли комуністичні і прорадянські організації знову підняли голову і відверто рвуться до влади, щоб знову влаштувати кривавий терор”, – підкреслили організатори акції.