Меню

У Севастополі ФСБ викрала двох кримських татар

17 Листопада 2023
У Севастополі ФСБ викрала двох кримських татар

Фото: Фархад Солієв, Кримська солідарність

У Севастополі невідомі викрали 22-річного Фархада Солієва та 33-річного Сервера Алієва. Про це повідомляє «Кримська солідарність».

«З камери відеоспостереження було видно, що його (Фархада Солієва – ред.) викрали люди у формі, швидше за все, співробітники ФСБ. На даний момент написано заяву до МВС міста Севастополя, Сімферополя. Зараз я не знаю, що відбувається з моїм сином і не знаю його місцеперебування», — прокоментувала мати, Ленара Сейдалієва.

За словами Сейдалієвої, їй не повідомили про порушення кримінальної справи про викрадення та не повідомляють про перебіг розслідування.

Як з’ясували адвокати за згодою, у відкритому доступі немає відомостей про порушені стосовно Фархада Солієва та Сервера Алієва справи. В ІТТ і спецприймачах ні його, ні Сервера також немає.

Через чотири дні після викрадення, 7 листопада, Ленара Сейдалієва звернулася до УФСБ РФ у Криму та Севастополі – ні на письмову, ні на онлайнзаяву їй так і не відповіли.

«Вся зібрана мною інформація свідчить про те, що противласної волі мого сина тримають співробітники ФСБ. Я побоююся за застосування до мого сина незаконних методів ведення слідства, тортур, а також побоююся не лише за його здоров’я, а й за його життя», – сказала Сейдалієва.