Меню

У Польщі підпишуть Декларацію про співпрацю між Меджлісом кримськотатарського народу і Товариством Солідарності, що бореться

12 Березня 2013
У Польщі підпишуть Декларацію про співпрацю між Меджлісом кримськотатарського народу і Товариством Солідарності, що бореться

З 15 по 17 березня 2013 року на запрошення Голови Товариства Солідарності, що бореться, Корнела Моравецького, делегація Меджлісу кримськотатарського народу на чолі з Головою Меджлісу Мустафою Джемілєвим відвідає офіс Товариства Солідарності, що бореться, в м. Вроцлаві, Республіки Польщі.

До складу делегації увійдуть керівник відділу зовнішніх зв’язків Алі Хамзін, генеральний директор благодійної організації «Фонд «КРИМ» Риза Шевкієв, делегат Курултаю 5 скликання Бекір Ганієв і голова правління Земляцтва кримських татар у м. Києві Аслан Умєров.

У ході візиту заплановані офіційні зустрічі з представниками громадськості Польщі та української діаспори з питань становища кримськотатарського народу. Також планується підписання Декларації про співпрацю між Меджлісом кримськотатарського народу і Товариством Солідарності, що бореться.

У рамках візиту відбудеться урочисте вручення главі Меджлісу кримськотатарського народу, народному депутату України Мустафі Джемілєву Ордена «Хрест Солідарності, що бореться» за тривале й плідне співробітництво з Організацією Солідарності, що бореться і видатний внесок у боротьбі з комуністичним режимом за права людини.

Даного ордену також буде удостоєна група кримських татар, які виступили проти виставки, присвяченої Сталіну, що відбулася 21 грудня 2012 року – керівнику Секретаріату Меджлісу Заїру Смедляєву, керівнику відділу зовнішніх зв’язків Алі Хамзіну та директору благодійної організації «Фонд «КРИМ» Ризі Шевкієву.