Меню

У Криму вшанували пам’ять Петра Григоренка

21 Лютого 2013
У Криму вшанували пам’ять Петра Григоренка

21 лютого 2013 року в Сімферополі на площі ім. П. Григоренка (пл. Совєтська) кримськотатарська та українська громадськість провели церемонію покладання квітів до пам’ятника Петра Григоренка.

Захід, організований ветеранами кримськотатарського національного руху та молодіжними організаціями кримських татар за підтримки Меджлісу кримськотатарського народу, було проведено з нагоди 26-ї річниці з дня смерті великого друга кримських татар, відомого правозахисника, співзасновника Української Гельсінської Групи, генерала Петра Григоренка. Про це повідомляє Кримськотатарське питання online

На початку заходу відбулося покладання квітів до пам’ятника дисидента. Потім перед присутніми виступила ветеран кримськотатарського національного руху Зампіра Асанова, перший заступник Голови Меджлісу кримськотатарського народу, голова депутатської фракції «Курултай-Рух» у Верховній Раді Криму Рефат Чубаров, голова Кримського відділення Конгресу українських націоналістів та інші.

У своєму виступі Рефат Чубаров зазначив, що кримські татари пам’ятають слова і заповіт Петра Григоренка – бути єдиними і вимагати, а не просити дотримання своїх прав. «Як тільки ви будете піддаватися хитрощам, то майбутнього – немає», – нагадав слова дисидента Рефат Чубаров.

При цьому перший заступник Голови Меджлісу зазначив, що зараз влада системно спрямовує дії на розкол кримськотатарської спільноти.