Меню

У Криму оштрафували правозахисника Абдурешита Джеппарова

05 Грудня 2023
У Криму оштрафували правозахисника Абдурешита Джеппарова

Російський суд у Білогірську оштрафував кримського правозахисника Абдурешита Джеппарова на 40 тисяч рублів у справі про «зловживання свободою інформації». Про це повідомляє правозахисна організація «Кримський процес», передає Крим.Реалії.

«Очікувалося, що в суді буде допитано двох свідків, які, за словами російських силовиків, були присутні при складанні протоколу на Джеппарова. Сам правозахисник стверджує, що протоколи було складено без нього, він дізнався про переслідування, коли його викликали до суду. Захист наполягав на допиті обох свідків, оскільки раніше, під час іншого процесу, один з них уже давав свідчення, що не був присутній під час складання протоколу, але потім «згадав» необхідні обставини», – йдеться у повідомленні.

Однак, як повідомляє «Кримський процес», свідки на засідання не з’явилися. Попри це суддя не стала відкладати слухання справи. Правозахисник має намір оскаржити рішення в апеляційній інстанції.

Раніше повідомлялося, що стосовно кримського правозахисника Абдурешита Джеппарова російські силовики порушили дві нові адміністративні справи за статтями «про дискредитацію російської армії» та «зловживання свободою інформації».