Меню

У Криму окупанти продовжують роздавати повістки – КримSOS

27 Вересня 2022
У Криму окупанти продовжують роздавати повістки – КримSOS

Окупанти продовжують роздавати повістки жителям Криму, попри заяви про припинення мобілізації на півострові. Про це повідомив аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко.

– Як стало відомо, окупаційні структури продовжують роздавати повістки у Судаку та Джанкойському районі. Таким чином, попри заяву голови окупаційної адміністрації у Криму сергія аксьонова, окупанти продовжують так звану «часткову мобілізацію» на півострові, – розповів Євгеній Ярошенко.

У неділю 25 вересня так званий глава Криму сергій аксьонов повідомив, що план із призову «виконано в повному обсязі». Раніше він говорив про наміри мобілізувати 10 тисяч людей у Криму. 

21 вересня у росії оголосили про початок так званої «часткової мобілізації». За перший день у Криму повістки вручили щонайменше 5000 особам, серед них і жінки. За попередніми оцінками, близько 90 % повісток отримали кримські татари. Водночас кримські татари становлять 13–15 % населення півострова. Такі масштаби мобілізації можуть призвести до прихованого геноциду кримськотатарського народу.