Меню

У Криму, напередодні Траурної дати – 18 травня розміщені бігборди, присвячені пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

13 Травня 2013
У Криму, напередодні Траурної дати – 18 травня розміщені бігборди, присвячені пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

У Акмесджіт (Сімферополь) та за його межами Меджлісом кримськотатарського народу за підтримки підприємців, які надали рекламні площі, розміщено 12 бігбордів, присвячених пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу – 18 травня 1944 року.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Нагадаємо, в рамках меморіальних заходів, присвячених пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу і приурочених до 69-х роковин депортації 17 травня 2013 року в Українському театрі відбудеться вечір-реквієм, після якого, о 17.00 пройде прем’єрний показ першого кримськотатарського історичного художнього фільму «Хайтарма».

Увечері 17 травня, на центральній площі Ак’месджіта молодь проведе традиційну акцію «Запали вогник у своєму серці».

18 травня 2013 року вранці у всіх місцях проживання кримських татар відбудуться локальні жалобні мітинги.

18 травня в 12-й годині пройде Міжнародна акція “Хвилина скорботи і Єдності”. Після цього по вулицях Ак’месджіта розпочнеться хода колон. Після прибуття всіх п’яти колон до центральної площі в 13-й годині розпочнеться Всекримський жалобний мітинг пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу – депортації 18 травня 1944 року і десятиліть його насильницького утримання в місцях вигнання.

Завершиться Всекримський мітинг щорічним прийняттям Резолюції учасників жалобного мітингу.

Очікується, що цього року на меморіальні заходи приїдуть представники кримськотатарської діаспори з Туреччини, США, Румунії та Росії.