Меню

Розпочалася робота з підготовки Календаря пам’ятних дат кримськотатарського народу

14 Липня 2023
Розпочалася робота з підготовки Календаря пам’ятних дат кримськотатарського народу

13 липня 2023 року в офісі Меджлісу кримськотатарського народу відбулося обговорення проекту концепції з підготовки Календаря пам’ятних дат кримськотатарського народу.

З презентацією цілей, завдань, а також можливої структури та інших особливостей, пов’язаних із Календарем пам’ятних дат кримськотатарського народу, виступив директор з розвитку БО «ККСЦ «Куреш»  Ібрагім СУЛЕЙМАНОВ.

Учасники обговорення , в числі яких були Гульнара АБДУЛЛАЄВА, Мустафа АМЕТОВ, Ельвін КАДИРОВ, Ельвіна СЕІТБУЛЛАЄВА, Айдер СЕІТОСМАНОВ, Абмеджит СУЛЕЙМАНОВ, Лейля ДЖАКСІМ та Рефат ЧУБАРОВ спільно з автором  концепції Календаря пам’ятних дат кримськотатарського народу Ібрагімом СУЛЕЙМАНОВИМ  детально обговорили  проект концепції Календаря та запропонували свої рекомендації щодо його створення.

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров вказав про необхідність створення Календаря пам’ятних дат була вказана в Концепції розвитку кримськотатарської мови, затвердженої Кабінетом Міністрів України у 2021 році.

“Ми дякуємо БО «ККСЦ «Куреш», яка відгукнулася на заклики Меджлісу кримськотатарського народу, підготувала та захистила проект зі створення Календаря пам’ятних дат. Зрозуміло, ми працюватимемо разом, щоб давно очікуване видання якнайшвидше побачило світ”.

На завершення обговорення директор з розвитку БО ККСЦ «Куреш» Ібрагім Сулейманов подякував Меджлісу кримськотатарського народу за організацію обговорення, а учасників – за висловлені ними цікаві та корисні пропозиції, які будуть враховані під час майбутній роботі з створення Календаря пам’ятних дат кримськотатарського народу.