Меню

Рефат Чубаров переконаний, що влада повинна сама зупинитися, тому що тільки вона знає, до якого рівня доходять її «задуми»

01 Березня 2013
Рефат Чубаров переконаний, що влада повинна сама зупинитися, тому що тільки вона знає, до якого рівня доходять її «задуми»

На думку першого заступника Голови Меджлісу кримськотатарського народу, глави депутатської фракції «Курултай-Рух» у ВР АРК Рефата Чубарова, коли влада має проблеми з цілісним народом і не хоче їх вирішувати, ця влада висмикує з цього народу тих людей, які їй зручні. Про це він заявив 28 лютого 2013 року в ефірі телеканалу АТР на ток-шоу «Гравітація», обговорюючи питання взаємодії влади та кримськотатарського народу.

«Сьогодні правильніше говорити про переформатування взаємодії влади та кримськотатарського народу за ініціативи самої влади», – підкреслив Чубаров. При цьому, він уточнив, що це переформатування відбувається з достатньо задуманими цілями.

«Я жалкую, що на ток-шоу «Гравітація» не прийшов Рустам Теміргалієв, який був запрошений і сьогодні відомий як основний рупор озвучування політтехнологічних задумок, які генеруються тут у Криму та у Києві у відношенні кримських татар. Я також шкодую, що в студії немає Лентуна Безазієва, в кабінеті якого, так званого голови Ради представників кримськотатарського народу при Президентові України, ці ідеї обкатуються, в тому числі і питання «коли Теміргалієв займе пост Абдуллаєва Азіза». Я кажу про речі, які цілком можу довести», – заявив Рефат Чубаров.

Перший заступник Голови Меджлісу Рефат Чубаров переконаний, що сьогодні необхідно говорити про те, що зупинитися повинна сама влада, бо тільки вона знає, до якого рівня доходять її задуми і знають ті люди, які у неї в служінні.

«Будь-яка влада у відносинах з корінними народами повинна взаємодіяти з тими групами і національними структурами, які ці народи створюють самостійно», – сказав Чубаров. Політик ще раз нагадав, що Меджліс і Курултай кримськотатарського народу, хто б як до них не ставився – це поки єдиний інструмент, іншого кримські татари поки не винайшли, яких самі кримські татари вибирають і ці національні інститути влади від виборів до виборів намагаються вдосконалюватися.

Рефат Чубаров також переконаний, незважаючи на те, що влада вирішила до кінця дезорієнтувати кримськотатарський народ у себе на Батьківщині, кримські татари здатні дати гідну відповідь цьому виклику.