Меню

“Притихли”, – Чубаров про росіян у Криму

01 Листопада 2023
“Притихли”, – Чубаров про росіян у Криму

Громадяни рф, які незаконно в’їхали до окупованого росіянами Криму, ще не почали масово тікати з півострову. Проте і попиту на придбання ними нерухомості на захопленій агресором українській території немає, розповів в ефірі “Ми-Україна” голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров. 

“Такої, знаєте, панічної втечі немає, але ми цього дочекаємося. Вони притихли, бо, з одного боку, всі в Криму усвідомлюють, що звільнення Криму невідворотне, але якісь можливо в них є надії на запевнення, які роздають окупаційні адміністрації. Для наc головне, що абсолютно немає попиту на нерухомість, немає її продажу, а це говорить про те, що нові порції громадян росії вже не наважуються купувати житло чи іншу власність в Криму, вони там не поселяються. Тепер, я думаю, що як тільки стануться декілька відчутних резонансних подій військового характеру, скажемо ударів по Керченському мосту або по інших потужних об’єктах, процес втечі російських колоністів з Криму одразу стане помітним”, – зауважив він. 

Чубаров повідомив також, що на тлі збільшення проявів проукраїнської позиції в Криму, на півострові почастішали обшуки та затримання місцевих активістів серед етнічних українців та кримських татар.