Меню

Про організацію похорону Дженгіза Дагджи

27 Вересня 2011
Про організацію похорону Дженгіза Дагджи

Рішенням Голови Меджлісу кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва створена Комісія Меджлісу щодо організації похорону видатного кримськотатарського письменника Дженгіза Дагджи, який помер 22 вересня 2011 року в Лондоні.

26 вересня 2011 року відбулося перше засідання Комісії, в якому взяла участь також молодша сестра Дженгіза Дагджи – Айше ханум, що проживає в м. Сімферополі.

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв проінформував членів Комісії про звернення в Меджліс найбільш близьких Дженгіз Дагджи родичів – дочки Арзи, що живе в Лондоні і сестри Айше, присутньої на засіданні Комісії.

Виконуючи останню волю Дженгіза Дагджи та звернення його рідних, Комісія щодо організації похорону Дженгіза Дагджи розглянула план заходів з підготовки похорону і визначила відповідальних за його виконання.

Похорон Дженгіза Дагджи відбудеться 2 жовтня 2011 року.

При цьому, дженазе мерасімі (молебень) відбудеться в м.Сімферополі, в Кебір Джамі, звідки траурна процесія попрямує на мусульманське кладовище сел. Кизилташ (Краснокам’янка) поблизу Ялти, де тіло покійного буде віддано землі.

Для участі в похоронах Дженгіза Дагджи очікується прибуття офіційних осіб Туреччини, ряду міжнародних організацій, делегацій кримськотатарських організацій, творчих спілок з різних країн.