Меню

Постанова VI З’їзду Кримськотатарської національної партії «Адалет»

28 Січня 2013
Постанова VI З’їзду Кримськотатарської національної партії «Адалет»

ПОСТАНОВА

VI З’їзду Кримськотатарської національної партії «Aдалет»

26 січня 2013 р.                                                                                                  м. Сімферополь

Обговоривши ситуацію, що склалася, пов’язану з майбутніми виборами делегатів Курултаю кримськотатарського народу VI скликання, завдання Кримськотатарської національної партії «Адалет» на сучасному етапі, у відповідності зі статтями 1.3 і 11.1 Положення про вибори делегатів Курултаю кримськотатарського народу,

VI З’їзд Кримськотатарської національної партії «Адалет»

постановляє:

1.      Взяти активну участь у виборах делегатів Курултаю кримськотатарського народу VI скликання.

2.      Затвердити Передвиборну Програму Кримськотатарської національної партії «Адалет».

3.      Центральній Раді, районним та міським радам партії в термін до 11 лютого 2013 року сформувати відповідно центральний і регіональні передвиборчі штаби по виборах делегатів Курултаю кримськотатарського народу VI скликання.

4.      Схвалити список кандидатів від Кримськотатарської національної партії «Адалет» у делегати Курултаю кримськотатарського народу VI скликання за єдиним багатомандатним виборчим округом та доручити Голові Кримськотатарської національної партії «Адалет» Ф. Кубедінову з урахуванням обговорень оформити і в установленому порядку подати його до Центральної виборчої комісії.

5.      Центральному виборчому штабу за погодженням з районними та міськими штабами до 15 лютого 2013 року визначитися з кандидатами в делегати Курултаю кримськотатарського народу VI скликання від Кримськотатарської національної партії «Адалет» в одномандатному та багатомандатних мажоритарних виборчих округах.

6.      Центральному виборчому штабу Кримськотатарської національної партії «Адалет» з виборів делегатів Курултаю кримськотатарського народу VI скликання:

– забезпечити виготовлення і розповсюдження агітаційних матеріалів, що стосуються загальнопрограмної передвиборчої діяльності партії;

– сприяти кандидатам у мажоритарних виборчих округах у виготовленні персональних агітаційних матеріалів;

            – за погодженням з районними та міськими штабами розробити та затвердити графіки зустрічей з виборцями.

7.     Районним і міським штабам делегувати представників Кримськотатарської національної партії «Адалет» до окружних та дільничних виборчих комісій в якості членів комісій, а також визначитися зі спостерігачами, в тому числі зі спостерігачами та членами виборчих комісій від кандидатів – мажоритарників, висунутих та підтриманих Кримськотатарською національною партією «Адалет».

8.      Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Голову Кримськотатарської національної партії «Адалет» Ф. Кубедінова.

Члени робочої Президії

Кримськотатарської національної партії «Адалет»:

Февзі КУБЕДІНОВ

Ремзі ІЛЬЯСОВ

Джеміль ДЕНІШАЄВ