Меню

Посол США Джон Теффт висловив сподівання, що Міжнародний форум буде проведено наступного року

06 Жовтня 2011
Посол США Джон Теффт висловив сподівання, що Міжнародний форум буде проведено наступного року

«Я хочу сказати, що сьогоднішня зустріч була корисною для всіх. Це прекрасна можливість зібратися всім учасникам разом з метою детального обговорення актуальних питань кримськотатарського народу, який зараз повертається на свою Батьківщину. І ми також знаємо про ці проблеми », – сказав Надзвичайний і Повноважний посол США Джон Теффт, резюмуючи підсумки зустрічі керівництва Меджлісу кримськотатарського народу з главами дипломатичних місій і міжнародних організацій, акредитованих в Україні, що пройшла 5 жовтня 2011 в Києві.

Як повідомив пан Теффт, найближчим часом міжнародні експерти прибудуть до Криму і мають намір особисто ознайомитися з проблемами кримськотатарського народу, відвідавши місця компактного проживання кримських татар. На думку американського дипломата, дане рішення, прийняте міжнародними експертами є досить доцільним, оскільки украй важливо «подивитися, як, насправді, вирішуються проблеми репатріантів на місцях».

Крім того, говорячи про перспективи проведення Міжнародного форуму з питання відновлення прав кримськотатарського народу на своїй батьківщині, забезпечення його безпеки і гарантій розвитку в Україні, Надзвичайний і Повноважний посол США Джон Теффт висловив сподівання, що Форум буде проведено наступного року. «Я, зі свого боку, доповім своєму керівництву, своєму уряду, у своїй країні про те, які питання обговорювалися на цій зустрічі, і як у подальшому вони будуть вирішуватися. Ми уважно стежимо за процесом », – підкреслив Теффт.