Меню

Політвʼязень Тофік Абдулгазієв у критичному стані – адвокат

25 Березня 2024
Політвʼязень Тофік Абдулгазієв у критичному стані – адвокат

Захист кримського політв’язня Тофіка Абдулгазієва, який зараз перебуває у реанімації спеціалізованої туберкульозної лікарні Челябінську в критичному стані з невідомих причин, звернувся до російського омбудсмана та громадсько-спостережної комісії Челябінської області, аби вони посприяли у встановленні діагнозу кримському татарину та наданні належної меддопомоги.

Про це повідомив адвокат Еміль Курбедінов громадській організації “Кримська солідарність” 25 березня, передає Суспільне.

Адвокат зробив 24 березня відповідні запити і відправив звернення до російського омбудсмана, Уповноваженого з прав людини в Челябінській області та у відповідні громадсько-спостережні комісії Челябінської області, щоб вони посприяли у встановленні точного діагнозу Абдулгазієва і наданні йому належної медичної екстреної допомоги, якщо це необхідно. Наразі захист очікує офіційних відповідей.

“Я очікую, що громадсько-спостережна комісія в Челябінській області відвідає Тофіка і поставить йому запитання, якщо це можливо, стосовно його стану здоров’я”, — зазначив Курбедінов.

Близькі та родичі Абдулгазієва виїхали до Челябінської області в лікарню, де перебуває політв’язень, щоб потрапити на прийом до головлікаря і дізнатися, що необхідно для кримського татарина, щоб йому допомогти.

Крім того, його сім’я планує потрапити до інших посадових осіб, щоб повністю унеможливити варіанти, що йому на нададуть неналежну медичну допомогу, не дадуть необхідних ліків, а також перевірити, чи є в спеціалізованій туберкульозній лікарні спеціалісти, які допоможуть Абдулгазієву.