Меню

Офіс Меджлісу відвідав посол Палестини в Україні Мохаммед Аль-Асаад

05 Вересня 2011
Офіс Меджлісу відвідав посол Палестини в Україні Мохаммед Аль-Асаад

5 вересня 2011 року Голова Меджлісу кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв прийняв в офісі Меджлісу Надзвичайного і Повноважного посла Палестини в УкраїніМохаммед Аль-Асаада.

Високого гостя, який перебуває в Криму з робочим візитом, супроводжували консул Дауд Аль-Аліжбур, перший радник посольства Палестини в Україні Мханна Саамі та голова Кримської асоціації іноземних студентів Кауд Дія.

У зустрічі взяли участь керівник відділу зовнішніх зв’язків Меджлісу Алі Хамзін і керівник Секретаріату Меджлісу Заїр Смедляєв.

В ході грунтовної бесіди сторони обговорили поточну суспільно-політичну ситуацію в Україні та Криму, де, зокрема, за словами палестинського дипломата, діє численна палестинська діаспора, а також в українських і кримських вузах навчаються жителі Палестини. Також посол Мохаммед Аль-Асаад інформував керівництво Меджлісу про події в Палестині, відзначивши особливості сучасної політичної влади палестинської автономії, де основними домінантами виступають партія «Фатх» і рух «Хамас». Дипломат також повідомив, що у вересні 2011 року на сесії Ради Безпеки ООН президент Палестини Махмуд Аббас виступить з проханням визнати незалежну палестинську державу і визначити її межі.

Крім того, посол Палестини в Україні Аль-Асаад повідомив, що інформований про організацію Меджлісом кримськотатарського народу зустрічі керівництва Меджлісу з дипломатичними місіями та міжнародними організаціями, акредитованими в Україні, яка відбудеться в Києві в жовтні 2011 року. Пан посол підтвердив свою особисту участь у зазначеному заході.

Продовжуючи бесіду, учасники зустрічі обмінялися думками з питання підготовки та організації в Криму Меджлісом кримськотатарського народу Міжнародного форуму з питання відновлення прав кримськотатарського народу на своїй Батьківщині, забезпечення його безпеки і гарантій розвитку в Україні.