Меню

Мстять за свій страх кримським татарам – голова Меджлісу про обшуки

11 Серпня 2022
Мстять за свій страх кримським татарам – голова Меджлісу про обшуки

Фото: Кримська солідарність

Нова хвиля масових репресій в окупованому Криму, яка розпочалася сьогодні о 4 ранку вторгненнями російських карників до будинків кримських татар та арештами чоловіків, була очікувана, написав голова Меджлісу Рефат Чубаров на своїй сторінці Facebook.

Рефат Чубаров повʼязує відновлення окупантами репресій проти корінного народу Криму через подіі у Новофедорівці.

Минуло всього півтори доби після руйнівного удару по військовому аеродрому біля Федорівки поблизу міста Саки, як російські окупанти вирішили помститися за страх, паніку і ганьбу, які вони переживають. Як завжди, у таких випадках, об’єктом для помсти обрали кримських татар, які, як відомо, не приховують свого зневажливого ставлення до російських окупантів і відкрито виступають за відновлення державного суверенітету України над Кримом, – зазначив голова Меджлісу.

Чубаров такж опублікував імена тих, у чиї будинки увірвалися російські силовики.

Отже, сьогодні о 4 годині ранку карателі у масках увірвалися до будинків кримських татар – мешканців Джанкою та Джанкойського району:

  • Вілена Темер’янова, громадянського журналіста, мешканця села Вільне, батька 3-х неповнолітніх дітей 13 років, 12 років, 6 років. Після завершення обшуку у Вілена Темерьянова, російські карателі прийшли з обшуком до будинку його матері.
  • Енвера Кроша, мешканця села Ближньогородське Джанкойського району, батька 3-х малолітніх дітей 8 років, 6 років, 5 років
  • Сеітяї Аббозова, жителя міста Джанкоя, Мурата Мустфаєва, мешканця села Мирнівка Джанкойського району, батька 4-х малолітніх дітей, наймолодшому з яких 5 місяців,
  • Едема Бекірова, мешканця села Озерне Джанкойського району, Ріната Алієва, мешканця села Тимофіївка Джанкойського району.

Станом на 9 ранку, після проведених обшуків карники затримали та відвезли у невідомому напрямку Сеітяю Аббозова, Едема Бекірова, Енвера Кроша, Мурата Мустафаєва.