Меню

Нарімана Джеляла перевели до слідчого ізолятора ФСБ – Qırım Gayesi

12 Травня 2023
Нарімана Джеляла перевели до слідчого ізолятора ФСБ – Qırım Gayesi

Засудженого в Криму у справі про диверсію на газопроводі кримськотатарського політика та активіста Нарімана Джеляла перевели до слідчого ізолятора ФСБ.

Про це повідомляє громадське правозахисне об’єднання Qırım Gayesi(«Кримська ідея») із посиланням на адвокатів, які здійснюють захист політв’язнів.

– Першого заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джелялова, якого засуджено до 17 років позбавлення волі, перевели до слідчого ізолятора ФСБ. Про це стало відомо від адвокатів, які здійснюють захист політв’язнів. Нагадаємо, що відкрите торік СІЗО-2 раніше використовувалося лише для утримання підслідних ФСБ та викрадених цивільних осіб із новоокупованих територій, – сказано у повідомленні Qırım Gayesi у Facebook.

Підконтрольний Росії Верховний суд Криму 21 вересня засудив до тривалих термінів фігурантів «справи про диверсію на газопроводі» в Перевальному: Нарімана Джеляла засудили на 17 років позбавлення волі зі штрафом 700 тисяч рублів, Асана Ахметова – до 15 років колонії суворого режиму зі штрафом 500 тисяч рублів та Азіза Ахтемова – до 13 років колонії суворого режиму зі штрафом 500 тисяч рублів.