Меню

На Київщині поховали кримськотатарського бійця Еміра

09 Квітня 2024
На Київщині поховали кримськотатарського бійця Еміра

У селі Чайки на Київщині, в останній день місяця Рамадан, 9 квітня, відбулося прощання з українським бійцем, кримським татарином, командиром відділення одного з підрозділів 95-ї окремої десантно-штурмової Поліської бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ з позивним Емір.

Про це повідомив глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров на своєму каналі у Telegram.

Дженазе-намаз Еміра відбувся у мечеті села Чайки Київської області на вулиці Винниченка, 7.

Як повідомив Рефат Чубаров, воїн загинув під час виконання бойового завдання із захисту України від російських військових. Через окупацію Криму глава Меджлісу не розкриває справжнє ім’я чоловіка, але каже, що він носив позивний Емір.

Він працював у Києві в одній із провідних міжнародних фірм, коли його застала повномасштабна війна. Тоді Емір добровільно звернувся до ТЦК, аби стати на захист української держави.

“Емір був душею кримськотатарської молоді, багато його друзів у лавах ВСУ захищають Українську державу, інші — є активними волонтерами, треті виконують завдання, покладені на них державою… Ім’я Еміра, виявлені ним гідне служіння та мужність заради захисту України та звільнення Криму, будуть увічнені у звільненому від російських варварів Криму та назавжди збережуться в пам’яті Українського народу”, — наголосив Чубаров.

Від імені Меджлісу Рефат Чубаров висловлює співчуття сім’ї та близьким військового.