Меню

Мустафа Джемілєв: Якщо у кримських татар буде більше таких людей як Номан Челебіджихан – наш народ буде врятований!

24 Лютого 2013
Мустафа Джемілєв: Якщо у кримських татар буде більше таких людей як Номан Челебіджихан – наш народ буде врятований!

23 лютого 2013 року в рамках пам’ятних заходів, присвячених 95-річчю з дня трагічної смерті Номана Челебіджихана – голови першого Кримського уряду, Муфтія мусульман Криму, Білорусії, Литви та Польщі, в Кримськотатарському академічному музично-драматичному театрі пройшов вечір-реквієм, присвячений пам’яті Номана Челебіджихана.

Захід, організатором якого виступив Меджліс кримськотатарського народу, розпочався з виконання заслуженими артистами України Сейтаблою Меметовим та Ділявером Сеттаровим національного гімну кримських татар «Ант еткенмен».

«Дорогі співвітчизники, у будь-якого народу є люди, які пожертвувавши своїм життям або написавши гарні твори, вказали народу правильний шлях, – почав свою промову Голова Меджлісу кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв. Такі особистості як Номан Челебіджихан – це національна гордість і вони завжди будуть прикладом для наступних поколінь. І якщо у кримських татар буде більше таких людей як Номан Челебіджихан – наш народ буде врятований!»

Глава Меджлісу процитував слова Номана Челебіджихана, який мріяв, що «в майбутньому Кримський півострів буде багатий, як Швейцарія, люди, що живуть на цій землі, будуть як букет квітів і будуть жити в дружбі і злагоді».