Меню

Мустафа Джемілєв висловив співчуття у зв’язку зі смертю Василя Джарти

17 Серпня 2011
Мустафа Джемілєв висловив співчуття у зв’язку зі смертю Василя Джарти

17 серпня 2011 Голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України Мустафа Джемілєв висловив співчуття у зв’язку з раптовою смертю Голови Ради Міністрів АРК Василя Георгійовича Джарти.

Глава Меджлісу Мустафа Джемілєв, його перший заступник, Президент Світового конгресу кримських татар Рефат Чубаров, керівник відділу зовнішніх зв’язків Меджлісу Алі Хамзін, керівник Земельної комісії Меджлісу Зевджет Куртумеров, керівник Секретаріату Меджлісу Заїр Смедляєв, керівник управління Меджлісу з інформаційної політики та зв’язків з громадськими організаціями Шевкет Кайбуллаєв, директор благодійної організації «Крим» Різа Шевкієв 17 серпня 2011 відвідали Раду міністрів Криму, де встановлена «Книга співчуття» і висловили співчуття від імені Меджлісу кримськотатарського народу.

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв написав слова співчуття рідним і близьким Василя Джарти в «Книзі співчуття» РМ АРК:

«В Меджлісі кримськотатарського народу зі скорботою сприйняли звістку про передчасну смерть Голови Ради міністрів АРК Василя Георгійовича Джарти.

Василь Джарти, як людина і керівник, завжди мав власну думку, разом з тим йому були притаманні вміння і здатність до відкритого і чесного діалогу з метою пошуку взаємоприйнятних шляхів вирішення проблем в інтересах усіх людей, що проживають в Криму. При цьому Василь Джарти був керівником, здатним приймати справедливі рішення незалежно від політичної кон’юнктури, як це було у випадку з прийняттям рішення про місце будівництва центральної мечеті в Сімферополі.

Від імені Меджлісу кримськотатарського народу висловлюю щирі співчуття рідним, близьким, друзям і соратникам Василя Джарти в зв’язку з його раптовим і передчасним відходом з життя ».

Голова Меджлісу кримськотатарського народу,
народний депутат України
Мустафа Джемілєв

17 серпня 2011