Меню

Муфтіят Криму висловив співчуття у зв’язку зі смертю Василя Джарти

17 Серпня 2011
Муфтіят Криму висловив співчуття у зв’язку зі смертю Василя Джарти

У Духовному управлінні мусульман Криму зі скорботою сприйняли звістку про раптову смерть Голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим Василя Георгійовича Джарти.

Василь Джарти залишиться в пам’яті людей людиною слова, сильної волі і невгамовної життєвої енергії.

Перебуваючи на посаді Голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим, Василь Джарти безпосередньо керував вирішенням найбільш складних проблем, пов’язаних з життєдіяльністю багатонаціонального і багатоконфесійного Криму. При цьому, Василь Джарти був відкритий для прямого і рівного діалогу, що дозволяло знаходити гідні рішення, що забезпечують дотримання прав та інтересів усіх людей, що проживають в Криму.

 Василь Джарти, як віруюча людина, був уважний до проблем і потреб жителів Криму всіх віросповідань. У вдячній пам’яті мусульман Криму ім’я Василя Джарти, який вніс свій особистий внесок у визначення місця для будівництва Джума Джамі (Соборної мечеті), залишиться символом людини, що відноситься з високою повагою до віри і традицій свого сусіда і співгромадянина.

Духовне управління мусульман Криму висловлює щирі співчуття рідним, близьким і друзям Василя Джарти в зв’язку з непоправною втратою, що спіткала їх і суспільство.

Духовне управління мусульман Криму