Меню

М. Джемілєв в гостях у радіо LIBERTY

12 Жовтня 2011
М. Джемілєв в гостях у радіо LIBERTY

11 жовтня 2011 року, у другій половині дня, глава Меджлісу Мустафа Джемілєв на запрошення кореспондента української служби радіо «Свобода» Наталі Чурікової відвідав головний празький офіс однієї з найпопулярніших радіостанцій в світі, що має корпункти в більше 20 точках світу і віщає голос свободи і прав людини.

Перебуваючи в празькому офісі, Мустафа Джемілєв відповів на питання в ефірах татаро-башкирської «Azatliq radiosi», азербайджанської та української служб радіо «Свобода».

Далі глава української служби новин «Свобода» Міхаель Міхайліско провів невелику екскурсію для гостей з Криму по новій будівлі радіо, ознайомив з роботою понад 400 співробітників, що обслуговують численні служби «волелюбного радіо» у різних точках світу, в тому числі, в Україні і Криму . При цьому, М. Міхайліско розповів і історичну довідку про зародження радіо, показавши одне з фотопідтверджень, що свідчить про перші етапи роботи радіо, співробітники якого на початку своєї діяльності оперативно поширювали інформацію посередництвом поліетиленових мішків, так звані «летючки», які наповнювали інформаційними листівками і скидали з неба.

Мустафа Джемілєв знайомий багатьом кореспондентам «Свободи» численними його інтерв’ю і бесідами, а також їх давньому особистому знайомству. Журналісти, що зустрічали главу Меджлісу в своїх офіс-службах, розташованих на 4-х поверхах будівлі, тепло вітали відомого правозахисника.

«Для мене велика честь бути особисто знайомим з кримськотатарським лідером, який сприяв поверненню своїх співвітчизників на історичну батьківщину, при цьому, в такому складному процесі, на шляху якого було безліч перепон, не пролилася нічия кров», – сказав під час знайомства і спілкування з Джемілєвим глава північнокавказької служби радіо «Свобода» Асан Доукаєв.

Супроводжували в головному офісі радіо «Свобода» Мустафу Джемілєва його помічники Рустем Умєров та Лілія Муслімова.