Меню

Кримський міст треба знищити раніше, ніж Україна поверне півострів – Джемілєв

21 Вересня 2022
Кримський міст треба знищити раніше, ніж Україна поверне півострів – Джемілєв

Знищення кримського мосту є законним правом України. Однак це потрібно зробити до повернення Криму з-під окупації. Про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону заявив лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв, інформує «24 канал».

Мустафа Джемілєв наголосив, що цей міст збудований незаконно, тому Україна має повне право на його знищення, що росія побудувала міст, незважаючи на протести України та міжнародних організацій для колонізації окупованого Криму. Через цей міст росія переправляла значну кількість військ та техніки і продовжує це робити зараз. Лідер кримськотатарського народу наголосив, що після початку повномасштабного вторгнення це дозволило окупантам обстрілювати материкову Україну з території Криму.

Крім того, завдяки перекиданню сил до Криму, росія змогла розпочати захоплення Херсонської та Запорізької областей. Джемілєв назвав знищення мосту безперечним правом України.

Лідер кримськотатарського народу зазначив, що частина українців зазнає певних побоювань, що після знищення мосту окупанти та російські переселенці не зможуть залишити півострів, що може створити проблеми, тому що “загнані в кут щури, як правило, опираються”.