Меню

Концерт Джамали прикрасить національне свято Хидирлєз

19 Квітня 2013
Концерт Джамали прикрасить національне свято Хидирлєз

У рамках підготовки до національного кримськотатарського свята Хидирлєз, яке відбудеться 6 травня 2013 року на майданчику біля культурно-розважального центру «Шехеризада» (25-й кілометр траси Сімферополь-Бахчисарай), глава Оргкомітету Еміне Авамілєва інформувала, що правління БО «Фонд розвитку Криму» прийняло рішення виступити організатором і спонсором участі популярної української співачки Джамали у концерті, присвяченому загальнокримському святу Хидирлєз.

Відома українська співачка Джамала з бендом дадуть годинний концерт. Як повідомили у Фонді розвитку Криму, даний проект здійснюється за участю «Земляцтва кримських татар у місті Києві».

Нагадаємо, що в рамках культурних заходів свята Хидирлєз передбачена яскрава і незабутня концертна програма за участю національних фольклорних ансамблів, ярмарок народно-прикладного мистецтва, виставка голубів, видовищні змагання з національної боротьби «Куреш», армреслінгу, кінні скачки, перетягування каната, а також спеціальні атракціони для дітей.

Оргкомітет запрошує мешканців кримського півострова і гостей з усієї України, незалежно від національності та віросповідання, взяти участь у цій масштабній всекримській події і зануритися в святкову атмосферу весни.