Меню

Кандидати в делегати Курултаю 6 скликання в Буюконларському і Курманському багатомандатних мажоритарних виборчих округах отримали посвідчення для офіційної участі у виборах

30 Березня 2013
Кандидати в делегати Курултаю 6 скликання в Буюконларському і Курманському багатомандатних мажоритарних виборчих округах отримали посвідчення для офіційної участі у виборах

30 березня 2013 року голова Буюконларської окружної виборчої комісії № 14 з виборів делегатів Курултаю Айше Халілова вручила посвідчення 10 зареєстрованим кандидатам у делегати Курултаю 6 скликання.

У церемонії вручення посвідчень взяли участь Голова ЦВК з виборів делегатів Курултаю кримськотатарського народу Заїр Смедляєв і голова Курманського регіонального меджлісу Учкун Девлетшаєв.

Буюконларська окружна виборча комісія № 14 прийняла рішення «Про реєстрацію кандидатів у делегати Курултаю 6 скликання у багатомандатному мажоритарному виборчому окрузі таких осіб:

1. Абібуллаєва Еміля

2. Акієва Ділявера

3. Блезарова Усеіна

4. Насібуллаєва Сервера

5. Сафетова Ервіна

6. Сейдалієва Амета

7. Сейдалієву Едіє

8. Сейтаблаєва Нурітдіна

9. Хайбуллаєва Айдера

10.Чаталова Якуба

Цього ж дня, секретар Курманської окружної виборчої комісії № 13 з виборів делегатів Курултаю Ніяра Алієва вручила посвідчення 9 зареєстрованим кандидатам у делегати Курултаю 6 скликання.

У церемонії вручення посвідчень взяли участь Голова ЦВК з виборів делегатів Курултаю кримськотатарського народу Заїр Смедляєв, Заступник голови ЦВК Назім Меметов, голова Курманського регіонального меджлісу Учкун Девлетшаєв і члени місцевих меджлісів.

Курманська окружна виборча комісія № 13 зареєструвала кандидатами в делегати Курултаю 6 скликання у багатомандатному мажоритарному виборчому окрузі наступних 9 осіб:

1. Аблаєва Левзера

2. Аджиалімову Айше

3. Бєгова Рустама

4. Білялова Еміля

5. Девлетшаєва Учкуна

6. Джемалетдінова Енвера

7. Сейтхалілова Хайсера

8. Харахади Алі

9. Ширинського Сулеймана