Меню

Кандидати в делегати Курултаю 6 скликання у багатомандатному мажоритарному виборчому окрузі м. Бахчисарая отримали посвідчення для офіційної участі у виборах

23 Березня 2013
Кандидати в делегати Курултаю 6 скликання у багатомандатному мажоритарному виборчому окрузі м. Бахчисарая отримали посвідчення для офіційної участі у виборах

23 березня 2013 року Бахчисарайська окружна виборча комісія № 02 з виборів делегатів Курултаю вручила посвідчення 10 зареєстрованим кандидатам у делегати Курултаю 6 скликання.

Про це повідомила прес-служба ЦВК з виборів делегатів Курултаю 6 скликання.

Відповідно до Протоколу засідання, Бахчисарайська ОВК № 02 прийняла рішення «Про реєстрацію кандидатів у делегати в багатомандатному мажоритарному виборчому окрузі» і зареєструвала кандидатами в делегати Курултаю 6 скликання наступних осіб:

1. Мустафа Джемілєв – Голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України

2. Сейтосан Солієв – делегат Курултаю кримськотатарського народу 5 скликання, депутат Бахчисарайської райради

3. Асан Абдураманов – делегат Курултаю кримськотатарського народу 5 скликання

4. Мустафа Мустафаєв – депутат Бахчисарайської міськради

5. Едем Дудаков – делегат Курултаю кримськотатарського народу 5 скликання, екс-голова Рескомнацу АРК

6. Енвер Умєров – делегат Курултаю кримськотатарського народу 5 скликання і депутат Бахчисарайської міськради

7. Марлен Білял – депутат Бахчисарайської міськради, завідувач стоматологічної поліклініки м. Бахчисарая

8. Ервін Ібрагімов – депутат Бахчисарайської міськради, головний спеціаліст фінансово-економічного відділу управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Бахчисараю

9. Ернес Мустафаєв – делегат Курултаю кримськотатарського народу 5 скликання, депутат Бахчисарайської міськради

10. Асан Чарухов – член Правління ГО “Яшлар Шураси”, ортопед-травматолог

Голова Бахчисарайської окружної виборчої комісії № 02 з виборів делегатів Курултаю Хатидже Сулейманова інформувала кандидатів у делегати Курултаю, що, згідно з календарним планом основних організаційних заходів з підготовки та проведення виборів делегатів Курултаю в Бахчисарайському регіоні, офіційний початок передвиборної агітації стартує після реєстрації кандидата і завершується за 24 години до дня голосування.

Також голова окружної комісії нагадала учасникам-кандидатам, що відповідно до «Положення про вибори делегатів Курултаю кримськотатарського народу», кожен суб’єкт має право на подання своїх кандидатур для включення до складу дільничних виборчих комісій, які будуть сформовані не менше ніж за 30 днів до дня голосування.

Голова Бахчисарайського регіонального меджлісу Ахтем Чийгоз, звертаючись до кандидатів в делегати національного з’їзду, побажав усім активної і продуктивної роботи з виборцями і нагадав, що 27 квітня 2013 року, в день голосування на території Бахчисарайської ОВК № 02 буде діяти 5 дільничних виборчих комісій, де виборці зможуть проголосувати з 8.00 до 20.00 год.

У свою чергу, глава Меджлісу кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв повідомив, що в цьому році за ходом виборчого процесу до національного з’їзду будуть спостерігати представники різних міжнародних організацій, які вже підтвердили свою готовність направити на вибори делегатів Курултаю своїх спостерігачів.

Центральна виборча комісії також звертається до голів і членів окружних виборчих комісій з проханням повідомляти про дату вручення посвідчень кандидатів у делегати Курултаю кримськотатарського народу для подальшого інформування ЗМІ і громадськості.