Меню

Голова Меджлісу відреагував на заяву Аксьонова про відправку батальйонів до України

16 Вересня 2022
Голова Меджлісу відреагував на заяву Аксьонова про відправку батальйонів до України

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив, що зібрати два батальйони “добровольців” в окупованому Криму не реально. Для цього, за його словами, треба залучити весь репресивний апарат, військкомати й каральні органи, передає 24 канал.

Так голова Меджлісу відреагував на заяву так званого “голови” Криму Сергія Аксьонова про нібито відправку на війну проти України двох батальйонів з “добровольців”.

– Якусь кількість вони можуть набрати, але ззовні також залучатимуть. Будуть за гроші запрошувати в ці підрозділи. Зрозуміло, що жодних добровольців у Криму немає. Вони створювали казачій підрозділ, куди залучали людей зі Ставропольського й Краснодарського краю, – наголосив він.

Днями окупаційна влада Криму заявила, що на півострові збирають два батальйони “добровольців”, аби відправити їх на війну в Україну. За словами колаборантів, Крим вже виставив понад 1200 “добровольців”.

Раніше стало відомо, що РФ намагається набрати найманців з-поміж громадян країн Центральної Азії, ув’язнених та представників віддалених регіонів. Активно розгортається кампанія під гаслом «від кожного суб’єкта федерації по батальйону».