Меню

Голова Меджлісу М. Джемілєв зустрівся з новим послом Республіки Туреччини в Україні

08 Грудня 2011
Голова Меджлісу М. Джемілєв зустрівся з новим послом Республіки Туреччини в Україні

8 грудня 2011 року в Києві відбулася зустріч Голови Меджлісу кримськотатарського народу, народного депутата України з новим послом Туреччини в Україні Мехматом Самсаром.

Сторони обговорили ситуацію в Криму, основні проблеми кримських татар, взаємини Меджлісу з новим керівництвом автономії, а також майбутній офіційний візит Президента України Віктора Януковича до Туреччини.

Крім того, глава Меджлісу М. Джемілєв і посол Туреччини в Україні М. Самсар приділили увагу питанням, які були розглянуті в січні поточного року під час зустрічі Голови Меджлісу з прем’єр-міністром Туреччини Р. Т. Ердоганом.

Мустафа Джемілєв нагадав, що в бесіді з главою турецького уряду мова йшла про перспективи реалізації раніше розглянутих програм щодо надання допомоги Туреччиною в вирішенні деяких соціальних проблем кримських татар, у тому числі, будівництво шкіл, житла, культурного центру та інших об’єктів у Криму.

Турецький посол повідомив про свій намір відвідати Крим за підсумками завершення офіційного візиту Президента України В. Януковича до Туреччини.

На зустрічі були присутні помічники глави Меджлісу М. Джемілєва Олексій Скорик і Аслан Умєров, а також перший секретар посольства Туреччини в Україні Берк Еге.