Меню

Глава Меджлісу взяв участь у вечері з нагоди урочистого відкриття XV Міжнародної конференції «Форум 2000»

12 Жовтня 2011
Глава Меджлісу взяв участь у вечері з нагоди урочистого відкриття XV Міжнародної конференції «Форум 2000»

З нагоди урочистого відкриття XV Міжнародної конференції «Форум 2000» для всіх учасників конференції була дана вечеря.

Глава Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України Мустафа Джемілєв, який на запрошення засновників Конференції «Форум 2000» Вацлава Гавела, Едді Візельона і Йохі Сасакава, з 9 по 12 жовтня 2011 року брав участь у її роботі, а також відвідав вечерю.

Співрозмовниками голови Меджлісу на вечері, яка відбулася 10 жовтня 2011 року в Празі, були Надзвичайний та Повноважний посол Республіки Туреччина в Чехії Джихан Ергінай з дружиною, голова Ради «Українська Європейська перспектива», екс-міністр економіки України Богдан Данилишин, професор політичних наук Стамбульського Університету ім. Сабанджі, член групи видних діячів Ради Європи Айше Кадиоглу, дисидент, політик і громадський діяч, а також головний редактор польської “Газети Виборчої” Адам Міхнік, професор Вадим Клювгант, який, як відомо, захищає в суді інтереси екс-глави ЮКОСа Михайла Ходорковського.

Бесіда проходила у форматі вільної дискусії та обміну думками з тих питань і проблем, які озвучені в програмі Міжнародної конференції «Форум 2000», а саме роль демократії та верховенства права в суспільстві.

Серед почесних гостей вечері також були президент Косово Атіфете Яхьяга і Його Високоповажність Принц Йорданії Аль Хасан бін Талал.