Меню

Глава Меджлісу Мустафа Джемілєв висловив співчуття Президенту США Бараку Обамі у зв’язку з терактом в Бостоні

17 Квітня 2013
Глава Меджлісу Мустафа Джемілєв висловив співчуття Президенту США Бараку Обамі у зв’язку з терактом в Бостоні

ПРЕЗИДЕНТУ СПОЛУЧЕНИХ

ШТАТІВ АМЕРИКИ

БАРАКУ ОБАМІ

ВАША ВИСОКОПОВАЖНОСТЕ ПАНЕ ПРЕЗИДЕНТЕ!

З великою скорботою і щирим співчуттям сприйнято в Криму звістку про терористичні акти в Бостоні, що призвели до людських жертв.

Кримські татари, що випробували в ХХ сторіччі найжорстокіші репресії та депортацію 1944 року, в результаті яких загинули десятки тисяч їх рідних і близьких, рішуче засуджують будь-який прояв насильства і терору, під якими б причинами і поясненнями не маскувалися їхні організатори та виконавці.

Про низькість організаторів і виконавців терористичних актів, скоєних 15 квітня 2013 року в Бостоні, їх цинізм і повний духовний розпад свідчить факт, що для внесення в суспільство страху і паніки ними було обране спортивне свято, відоме не тільки в США, але і в світі як Бостонський марафон.

Дозвольте від імені кримськотатарського народу, його повноважного і представницького органу – Меджлісу та від себе особисто висловити Вам і родинам загиблих глибокі співчуття, а постраждалим передати слова щирої підтримки і побажання швидкого одужання.

Упевнений, народ Сполучених Штатів Америки пройде крізь це випробування з властивою для нього гідністю і відповідальністю.

Мустафа Джемілєв,

Голова Меджлісу кримськотатарського народу.