Меню

Глава Меджлісу Мустафа Джемілєв привітав членів Союзу історичних міст Туреччини, що прибули до Криму

13 Травня 2013
Глава Меджлісу Мустафа Джемілєв привітав членів Союзу історичних міст Туреччини, що прибули до Криму

З 12 по 15 травня в Криму перебуває турецька делегація, до складу якої увійшли мери міст – членів Союзу історичних міст Туреччини (Tarihi Kentler Birliği).

Більше 150 турецьких мерів прибули до Криму з культурно-ознайомчим візитом.

У перший день візиту, 12 травня 2013 членів турецької делегації привітали голова Меджлісу кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв і його перший заступник Рефат Чубаров.

У зустрічі також взяли участь радник голови Меджлісу з питань Туреччини Ісмет Юксель і керівник Міжнародної громадської організації «Бізім Кирим» Абдураман Егіз.

Зустріч з гостями з Республіки Туреччина відбулася в ресторані «Айше».

Після зустрічі члени турецької делегації спільно з головою Меджлісу Мустафою Джемілєвим поклали квіти до підніжжя пам’ятника великого кримськотатарського просвітителя, письменника, видавця і засновника першої тюркомовної періодичної газети «Терджіман» («Перекладач») Ісмаїла Гаспринського. Перебуваючи в Ак’месджіті, гості також відвідали Кебір-джамі, де здійснили спільний намаз (молебень).

Як повідомляє ІА QHA, в рамках чотириденного візиту турецька делегація відвідає історичні пам’ятки кримського півострова, а також кримські міста Ак’месджіт (Сімферополь), Гезльов (Євпаторія), Бахчисарай, Ак’-Яр (Севастополь), Ялта, Алупка і Алушта.

Нагадаємо, що Союз історичних міст був створений за підтримки Союзу муніципалітетів Туреччини з метою вивчення історичних міст Криму, які успішно виконали роботи щодо збереження та підтримання культурної спадщини.