Меню

Енвер Алібаєв – життя, присвячене спорту!

10 Червня 2011
Енвер Алібаєв – життя, присвячене спорту!

10 червня 2011 в Сімферополі відбулися збори трудового колективу Кримської республіканської дитячо-юнацької спортивної школи № 1 (КДЮСШ).

Перед тим, як приступити до обговорення питань діяльності спортивної школи, трудовий колектив, а разом з ним гості, вшановували відомого тренера, кандидата педагогічних наук Енвера Алібаєва, який присвятив 52 роки свого життя великому спорту, а протягом останніх 18 років керував Кримською республіканською дитячо- юнацькою спортивною школою № 1.

З привітаннями на адресу Енвера Алібаєва виступили Президент Світового конгресу кримських татар, почесний президент Кримської федерації національної боротьби КУРЕШ Рефат Чубаров, заступник міністра Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим Наталья Гончарова, начальник управління спорту Міністерства освіти і науки, молоді та спорту АРК Віталій Романов, інші гості та учасники зборів.

Відзначивши особливий внесок Енвера Алібаєва у вихованні і підготовці молодих спортсменів, багато з яких досягли високих професійних результатів у спорті, Рефат Чубаров відзначив важливість для Криму педагогічної роботи тренерського колективу КДЮСШ, підкресливши, що «багатонаціональний склад кримських спортсменів нового покоління демонструє всьому кримському суспільству справжнє братерство , що протистоїть будь-яким спробам привнесення в сучасне молодіжне середовище негативних явищ, що розтлівають юні душі ».

Висловивши подяку всьому тренерському колективу школи, Рефат Чубаров вручив відомому тренеру та педагогу Енверу Алібаєву Почесну грамоту Меджлісу кримськотатарського народу і передав теплі слова привітання Голови Меджлісу Мустафи Джемілєва.

Енверу Алібаєву були також вручені Почесні грамоти та привітальні адреси від імені Голови Верховної Ради Криму і Президента Федерації дзюдо і самбо Криму Володимира Константинова і Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим.