Меню

Джеппар призначили ще на одну посаду

23 Лютого 2024
Джеппар призначили ще на одну посаду

Президент України Володимир Зеленський призначив Еміне Джеппар на посаду постійного представника України при міжнародних організаціях у Відні.

«Призначити Джапарову Еміне Айяровну Постійним представником України при міжнародних організаціях у Відні», – йдеться у відповідному указі Президента України.

Сама Джеппар подякувала українському лідеру, а також главі МЗС України Дмитру Кулебі на своїй сторінці у Facebook.

«Нові обрії, нові задачі на одному та головному Шляху Перемоги нашої країни! Із вдячністю за довіру Міністру Dmytro Kuleba та Президенту України Володимир Зеленський!» – прокоментувала своє призначення Джеппар.

Еміне Джеппар було призначено першою заступницею міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби 10 червня 2020 року. З 14 липня 2020 року указом президента України вона також була призначена головою Національної комісії України у справах ЮНЕСКО, пишуть Крим.Реалії.

Джеппар відповідає за координацію питань політичної та публічної дипломатії, співробітництва з міжнародними організаціями, у тому числі з ЄС та НАТО, виконання та дотримання міжнародних договорів України, а також координує діяльність ДУ «Український інститут». Джеппар також координує роботу з реалізації цілей і завдань «Кримської платформи», формування та реалізації стратегії її розвитку.