Меню

Барієв прогнозує посилення мобілізації у Криму після виборів

09 Лютого 2024
Барієв прогнозує посилення мобілізації у Криму після виборів

Голова правління Кримськотатарського Ресурсного Центру Ескендер Барієв прогнозує, що після виборів президента РФ ситуація з мобілізацією на окупованих територіях України погіршиться.

«Вони намагаються робити все, щоб якомога більше людей підписували контракти, ведуть пропагандистську роботу, обіцяють земельні ділянки. Я думаю, після виборів президента вони почнуть жорсткіше все це робити», – зазначив Барієв

За його словами, масової видачі повісток по дворах, зокрема кримським татарам, як це було у 2023 році, зараз не спостерігається. Голова правління КРЦ розповів, що згідно з його джерелами, російська влада в серпні розпочала мобілізацію, у них було завдання мобілізувати 3 тисячі осіб.

На думку Барієва, після виборів президента РФ російська влада може розпочати повну мобілізацію, пишуть Крим.Реалії.

«Скоріше за все, путін через вибори рф, які плануються, призупинив цей процес. Але нам надавали інформацію, що часткова мобілізація не припинялася. І якраз з вересня намагалися більше мобілізувати всіх людей, які колись були в системі силових структур – України чи рф, які мають досвід зі зброєю», – пояснив він.