Меню

Анкара провела Ахмеда Іхсана Киримли в останню путь

14 Грудня 2011
Анкара провела Ахмеда Іхсана Киримли в останню путь

У мечеті Коджатепе (міста Анкари) 13 грудня пройшов похоронний молебень по колишньому Міністру туризму Туреччини, Генеральному Голові Товариства культури та взаємодопомоги кримських татар доктору Ахмеду Іхсану Киримли.

Після молебню відбулася церемонія, в ході якої дружина покійного Чічек Киримли і його сини Хакан і Джихан прийняли співчуття.

У прощальній церемонії взяли участь Міністр закордонних справ Туреччини Ахмет Давутоглу, Міністр культури та Туризму Турецької Республіки Ертугрул Гюнай, Генеральний голова Партії національної дії (MHP) Девлет Бахчелі, Генеральний Голова Демократичної партії Туреччини Намик Кемаль Зейбек, а також велика кількість колишніх та нинішніх депутатів.

Попрощалаcь з Ахмедом Іхсаном Киримли, який з 1987 року був Генеральним Головою Товариства культури та взаємодопомоги кримських татар, і делегація з Криму, до складу якої увійшли Голова Меджлісу кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв, Президент Світового Конгресу кримських татар Рефат Чубаров, почесний консул Республіки Туреччина в м . Сімферополі Сейран Османов, радник Голови Меджлісу Ісмет Юксель, директор ТО кримськотатарських програм ДТРК “Крим” Сеітіслям Кішвеєв, голова Міжнародної громадської організації «Бізім Кирим» Абдураман Егіз.

Після похоронного молебню Ахмет Давутоглу, Ертугрул Гюнай, Девлет Бахчелі і Мустафа Джемілєв помістили труну з тілом Киримли в катафалк.

Тіло Ахмеда Іхсана Киримли буде віддано землі в місті Баликесір.

За матеріалами ІА “QHA”