Меню

29 березня 2013 року відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії з виборів делегатів Курултаю

30 Березня 2013
29 березня 2013 року відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії з виборів делегатів Курултаю

До порядку денного засідання були включені наступні питання:

1. Про реєстрацію виборчого списку кандидатів у делегати Курултаю кримськотатарського народу, представленого громадською організацією «Товариство кримських татар «Інкішаф», громадською організацією «Кримська федерація національної боротьби «Куреш» і Виборчого блоку Кардашлик Карасу-КМЦ (Qırım Yaşlar merkezi).

2. Про оголошення дати виборів делегатів у багатомандатних мажоритарних виборчих округах та затвердження календарних планів основних організаційних заходів з підготовки та проведення виборів делегатів Курултаю кримськотатарського народу в місті Сімферополі, Сімферопольському, Євпаторійському, Запорізькому і Ялтинському регіонах.

3. Про хід виборчого процесу.

З першого питання, розглянувши подані документи, члени комісії прийняли рішення зареєструвати: виборчий список кандидатів у делегати Курултаю кримськотатарського народу, представлений громадською організацією «Товариство кримських татар «Інкішаф», вказавши на низку підписних листів, збір підписів яких проводився не належним чином, виборчий список громадської організації «Кримська федерація національної боротьби« Куреш »і виборчий список виборчого блоку Кардашлик Карасу-КМЦ (Qırım Yaşlar merkezi).

З другого питання, заслухавши інформацію Голови ЦВК Заїра Смедляєва, було прийнято рішення:

1. Встановити дати початку виборчого процесу з виборів делегатів Курултаю кримськотатарського народу:

1.1 в місті Сімферополі, Сімферопольському, Євпаторійському та Запорізькому регіонах – 10 квітня 2013 року;

1.2 в Ялтинському регіоні – 16 квітня 2013 року.

2. Встановити дати проведення виборів (день голосування) делегатів Курултаю кримськотатарського народу:

2.1 в місті Сімферополі, Сімферопольському, Євпаторійському та Запорізькому регіонах – 9 червня 2013 року;

2.2 в Ялтинському регіоні – 15 червня 2013 року.

3. Затвердити календарні плани основних організаційних заходів з підготовки та проведення виборів делегатів Курултаю кримськотатарського народу в місті Сімферополі, Сімферопольському, Євпаторійському, Запорізькому і Ялтинському регіонах.

4. Відповідно пунктів 2, 3 статті 12 «Положення про вибори делегатів Курултаю кримськотатарського народу», календарні плани основних організаційних заходів з підготовки та проведення виборів делегатів Курултаю кримськотатарського народу в місті Сімферополі, Сімферопольському, Євпаторійському, Запорізькому і Ялтинському регіонах опублікувати в засобах масової інформації.

При розгляді третього питання, члени комісії доповіли про хід виборчого процесу в наступних регіонах: Бахчисарайський, Красногвардійський, Білогірський, Джанкойський, Совєтський, Севастопольський, Чорноморський.