Меню

24 людини зникли безвісти за час окупації Криму

19 Березня 2024
24 людини зникли безвісти за час окупації Криму

Всього за період окупації Криму РФ зниклими безвісти, про яких немає ніякої інформації, вважаються 24 людини, 18 з них – представники корінного кримськотатарського народу.

Про це повідомляє Кримськотатарський Ресурсний Центр (КРЦ).

За їх даними, зниклими в окупованому Криму вважаються: Абдураманов Різван, Аляутдінов Марсель, Апселямов Ескендер, Арсен Суюнов, Аріпов Шевкет, Бондарець Іван, Ващук Валерій, Каплієнко Максим, Костенко Федір , Клапова Катерина, Черниш Василь, Шевкетов Марлен, Алієв Арсен, Арісланов Мухтар, Ганієв Руслан, Джеппаров Іслям, Зінедін Сейран, Ібрагімов Ервін, Іслямов Джевдет, Терехов Арлен, Шаймарданов Тимур, Солієв Фархад, Алієв Сервер та Шемшедінов Ісмаїл.

“На жаль, підконтрольна Кремлю де-факто кримська влада створює лише видимість розслідування цих випадків, не дивлячись на те, що відповідно до Резолюції ГА ООН A/RES/71/205 Росія названа державою-окупантом і на неї покладено відповідальність за дотримання прав людини на цій території”, — йдеться у повідомленні.

В КРЦ також нагадали, що неодноразово інформували на міжнародних майданчиках ООН, ОБСЄ, ПАРЄ та міжнародне співтовариство про ці факти порушення прав людини.